مستر تریدر

دوره آموزشی مستر تریدر- ارزهای دیجیتال

دوره آموزشی مستر تریدر آکادمی کلانتر

مناسب برای افراد

مبتدی تا پیشرفته

نوع دوره

آنلاین ] اسپات پلیر

مدت آموزش

60 جلسه

نحوه پشتیبانی دوره

تلگرام و تیکت

آموزش با ما

کسب سود و افزایش سرمایه با شما

فروش از ما

کسب سود و افزایش سرمایه با شما

معرفی دوره

دوره مستر تریدر یک دوره جامع و کامل در زمینه ارزهای دیجیتال است که در این دوره شرکت کنندگان تمامی مباحث لازم را که نیاز است یک تریدر بداند را در این آموزش می‌بیند. در واقع دوره مستر تریدر یک کارگاه اصولی برای تریدر شدن است که در این کارگاه مباحثی چون اقتصاد کلان، فاندامنتال، مدیریت سرمایه، مباحث تکنیکالی اعم از کلاسیک، پرایس اکشن،  عرضه تقاضا تدریس می‌شود. در این دوره جامع شما به حدی از حرفه‌ای بودن خواهید رسید که می‌توانید به راحتی کسب درامد کنید.

چرا دوره آنلاین

شما در کلاس‌های آنلاین محدود به مکان خاصی نیستید. پیشرفت‌های بزرگ در دنیای فناوری اطلاعات دسترسی به اطلاعات دانشگاهی را بیشتر از هر زمان دیگری کرده است. تنها با دسترسی به یک کامپیوتر و اینترنت مناسب تمامی منبع آموزشی در اختیار شما خواهد بود. بنابراین تا زمانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید مهم نیست در کجا زندگی می‌کنید. زمانی که شما یک کلاس آنلاین ثبت‌نام کنید کار شما بسیار راحت خواهد بود زیرا محدود به مکان خاصی نیستید و در هر مکانی می‎توانید در کلاس آنلاین خود حضور یابید.

بازخورد سریعتر

در روش آنلاین از دانش آموزان خواسته می شود که مطالب آموزشی را مورد ارزیابی قرار دهند. این روش باعث می شود سریعتر خلاء های موجود در آموزش شناسایی و برطرف گردند

کلاس‌های آنلاین روش خوبی برای تغییر محیط است

به این مفهوم که شما می‌توانید در منزل خود یا حتی در حین سفر در کلاس آنلاین خود شرکت کنید.

صرفه جویی در وقت

به دلیل اینکه در کلاس‌های آنلاین نیاز به حضور فیزیکی ندارید زمانی که برای رفت و آمد به کلاس‌های حضوری باید بگذارید سیو می‌شود.

کاهش هزینه ها

با توجه به اینکه نیاز به حضور فیزیکی ندارید هزینه ای هم برای رفت و برگشت به کلاس پرداخت نمی کنید. بنابراین کلاس های آنلاین از نظر اقتصادی به صرفه تر هستند و شما می توانید با پرداخت هزینه کم مدرک دانشگاهی خود را دریافت نمایید.

چرا باید در دوره آنلاین مستر تریدر شرکت کنم؟

جامع و کامل بودن دوره

کاملا ساختارمند و اصولی

با تدریس تخصصی رضا کلانتر

مطابق با اصول معامله گری

پشتیبانی 5 ماهه

بی نیاز شدن از دوره‌های دیگر

نظرات هنرجویان دوره

فرصت کسب سود

مدرس دوره

مهندس رضا کلانتر هرمزی، مدرس دوره‌های ارز دیجیتال، کارآزموده و ماهر در زمینه‌ی تکنولوژی بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال می‌باشد. رضا کلانتر با تجربه‌ی گسترده‌ در زمینه‌ی تحلیل، طراحی، و اجرای پروژه‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، توانایی دارد تا مفاهیم پیچیده‌ای مانند تکنولوژی بلاک‌چین، ماینینگ، تریدینگ و کاربردهای ارزهای دیجیتال را به صورت ساده و قابل فهم به دانشجویان منتقل کند. از ویژگی‌های مهم رضا کلانتر مهارت در ارتباط برقرار کردن با دانشجویان از طریق جلسات تدریسی، مطالب تخصصی و مطالب تعاملی استفاده می‌کند تا محیطی فعال و پویا برای یادگیری ایجاد کند. به علاوه، این مدرس مسئولیت‌پذیری در ارائه‌ی محتواهای به‌روز و تطابق با تغییرات روزافزون در دنیای ارزهای دیجیتال را داراست. با توجه به دینامیک بازار، مدرس دوره‌های ارز دیجیتال همچنین توانایی تشویق دانشجویان به تحقیقات خود و ارتقاء دانش خودشان را ترویج می‌دهد.

سرفصل‌های دوره

مستر تریدر

ضمانت بازگشت وجه 1 ساعت پس از شرکت در دوره مستر تریدر

در صورتی که همان ساعت اول دوره، مایل بودید که در دوره مستر تریدر حضور نداشته باشید، می‌توانید درخواست عودت وجه را مطرح کنید!

دوره آنلاین مستر تریدر

2.990.000 تومان 10.000.000 تومان

دوره آنلاین مستر تریدر

قیمت جشنواره: 2.990.000 تومان قیمت اصلی 10.000.000 تومان