درباره آکادمی کلانتر

سرمایه گذاری نوین

آکادمی کلانتر، نوآوری جدید در خدمت رسانی به شما

درباره آکادمی کلانتر
عکس داستان آکادمی کلانتر

درباره آکادمی کلانتر

آکادمی کلانتر از کجا شروع کرد؟

دانش را در طول زندگی از روش‌های مختلف مثل مدرسه، دانشگاه یا جامعه فرا می‌گیریم. اما مهارت کمی فراتر از آن است و برخی انسان‌ها از فراگرفتن آن عقب‌نشینی می‌کنند زیرا کسب مهارت نیاز به تکرار و تمرین دارد و این تنها پلی است که ما را به مهارت می‌رساند. همبستگی دانش و مهارت برای رسیدن به موفقیت در زندگی یک امر ضروری به شمار می‌رود، به همین دلیل مجموعه آکادمی کلانتر همواره در تلاش است که با استفاده از تیمی  جوان و خلاق و با تمرکز بر محتوای آموزشی، شما را در رسیدن به این دو عامل هدایت نماید.

به جرات می‌توان گفت که وارد عصر داده و اطلاعات شده‌ایم و انقلاب اینترنت بزرگترین تغییر و تحول را در سبک زندگی بشر ایجاده کرده است، پذیرش اینترنت در گذشته برای عموم مردم دشوار و غیرقابل باور بود. انقلاب بعدی که در آستانه آن قرار داریم و هزاران برابر قدرتمندتر از انقلاب اینترنت است شبکه بلاک‌چین است. یک پلتفرم جدید و توزیع شده که می‌تواند به ما کمک کند تا دنیای کسب و کار را تغییر داده و نظم قدیمی امور انسانی را به سمت و سویی بهتر تغییر دهیم. از جمله ویژگی‌های بلاک‌چین: شفافیت، تغییر ناپذیری، امنیت بسیار بالا و غیرمتمرکز بودن آن است. رمز ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بلاک‌چین فعالیت می‌کنند البته قابلیت پیاده‌سازی حوزه‌های دیگر همچون سیستم بهداشت و درمان، انجام پرداخت‌های بین‌المللی و بانکداری، هنر و … بر روی بلاک‌چین وجود دارد.
فناوری بالک چین، کاربردهای بیشماری دارد، در هر بستری که نیاز به ثبت و انتقال اطلاعات یا پیام وجود دارد، می‌توان از بلاک‌چین استفاده کرد. با توجه به ویژگی‌ها و خصوصیات بلاک‌چین باید منتظر انقلاب عظیمی دیگر در سبک زندگی مردم جهان باشیم.

اگر شما به دنبال یادگیری و کسب مهارت در حوزه رمز ارز دیجیتال و اقتصاد کلان می‌باشید آکادمی کلانتر تمام تلاش خود را خواهد کرد که با ارائه بهترین محصولات آموزشی شما را از هر منبع دیگر بی‌نیاز کند و به صورت حرفه‌ای در این بازار جهانی فعالیت و کسب درآمد نمایید.

ویژگی‌های آکادمی کلانتر

آکادمی کلانتر – اولین مرکز آموزشی رمز ارز اصفهان

تیم آکادمی

متشکل از جوانان با انگیزه، خلاق، علاقمند و متعهد

پشتیبانی

پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته در هر زمان روز

روش تحلیل

تلفیق 4 روش اساتید برتر جهان در حوزه بازارهای مالی​

آموزش‌های به روز​

آموزش‌های به روز و هدفمند توسط اساتید خبره​