هنرجویان گرامی به آکادمی کلانتر💚آکادمی تخصصی آموزش ارزهای دیجیتال خوش آمدید. ما قرار هست در این صفحه یکی از مهم ترین سوال هایی که همیشه پرسیده میشه رو پاسخ بدیم (از کجا شروع کنم )

 در ابتدا میخوام چند نکته رو متذکر بشم و بعدش بریم برای پلن سرمایه گذاری و نحوه کار و کسب درآمد در حوزه ارزهای دیجیتال:

  1. این وب سایت با رعایت قوانین کشور راه اندازی شده است.
  2.  هدف اصلی آن آگاه سازی مردم در حوزه سرمایه گذاری صحیح در بازارهای مالی به خصوص حوزه رمز ارز ها است.
  3. ارزهای دیجیتال به دلیل نوظهور بودن و نداشتن آگاهی و تجربه کافی مردم، باعث شده که فریب افراد سودجو را بخورند و با وعده‌‌های یک شبه پولدار شدن، کیف پول آنها را خالی کنند. لذا لطفا به هیچ عنوان بدون دانش و تجربه کافی وارد این حوزه نشوید.
  4. آکادمی کلانتر با لقب “دانش سرای سپهر” ثبت شرکت شده و تمامی فعالیت‌های آن قانونی و شرعی می باشد.

برای شروع چند گام داریم که سعی میکنم صفر تا صد خدمتتون بگم

از کجا شروع کنم !؟

گام1: اول از همه در وب‌سایت ما بصورت رایگان ثبت‌نام کنید و حتما پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما رو فالو کنید چرا که خبرهای مهم و اطلاع رسانی‌ها از این طریق انجام میشه.

insta

اینستاگرام

kalantar.academy
.

در ضمن بصورت رایگان عضو کانال VIP تلگرام هم میتونید بشید. روزانه سیگنال‌های رایگان و پرسودی براتون میذاریم.

tel

تلگرام vip

kalantaracademy_vip
.

گام2: هر یک از شما میتونید به درآمد بالا برسید اما این حوزه هم مثل تمام حوزه‌های دیگه نیاز به دانش و تجربه داره. پس باید ذهنیتت رو تغییر بدی و دنبال یک شبه پولدار شدن نباشی و با صبر و حوصله با سود مستمر و پایدار به درآمد خوبی برسی.

گام3: به 5 روش میتونی درآمد از طریق ارزهای دیجیتال داشته باشی:

باید تکلیف خودت رو مشخص کنی که ببینی در کدوم یک از این 5 زمینه میتونی فعالیت کنی. مثلا اگر به این حوزه به عنوان شغل دوم نگاه میکنی شما نمیتونی از ترید کردن سود خوبی بدست بیاری و بهتره هولد کنی که البته اونم تخصص داره که روی چه ارزی سرمایه گذاری میکنی و اینکه شرایط اقتصاد کلان چطوره.

گام4: خب حالا بریم برای معرفی شاخه‌های مهم فعالیت در بازار رمز ارز:

ببین دوست من، شما برای اینکه بتونی در این بازار دوام بیاری باید بتونی تمام 5 موردی که در بالا به اون اشاره شد رو به خوبی مسلط باشی. بازار مالی بر اساس فرمول‌های ریاضی و مشخص پیش نمیره. بازار یک موجود احساسی است و باید بر اساس تصمیم معامله گران در شرایط اضطرار وارد معامله بشیم. همه چیز در اینجا احتمالات هست و دنبال قطعیت نباشید.

 ما با کمک دانش و تجربه احتمال موفقیت در معامله رو افزایش میدیم. این رو برای اون دسته از عزیزانی عرض میکنم که احتمالا دچار کمال گرایی هستن یا دوستانی که رشته‌های مهندسی خوندن و بطور کل رشته‌هایی که در اون ریاضیات حرف اول رو میزنه، این افراد به دلیل نوع رشته ناخوداگاه به دنبال قطعیت در تمام زندگی هستند. بازار مالی صفر و یک نیست بچه‌ها! 

تیم آکادمی کلانتر با شما همراهه تا در تمامی 5 مورد ذکر شده به تسلط خوبی برسید و با ادغام اونا بتونید به یک تریدر حرفه‌ای تبدیل بشید.

برای ثبت‌نام در دوره حضوری کوچینگ ترید، به صفحه زیر مراجعه نمایید.